U NÁS NÁJDETE ŠIROKÚ PONUKU VZOROVANÝCH SERVÍTIEK, KTORÚ NEUSTÁLE DOPLŃAME O NOVÉ ZAUJÍMAVÉ MOTÍVY...

 

 

 


ODLIEVANIE -formy, prášky / Výroba formy + prášky

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Dekobetón v práškovej forme na výrobu rôznych betonových dekoratívnych predmetov. Miešanie s vodou : na 1kg prášku cca 15-190 ml vody... Hmotu dobre premiešať a liať do pripravenej formy..čiastočne vyschne do 2 hodín..ale celková doba schnutia závisí od hrúbky odliatku.. Možné dofarbovať  pigmentom v prášku alebo akrylovou farbou..
naša cena 5,58 Eur

Dekoračný beton


Keramický prášok HOBIK- 1 kg- biely- obľúbený keramický prášok na výrobu odliatkov  a  pod. Po vyschnutí odliatku dostane výrobok pevnosť keramiky..
naša cena 6,24 Eur

Keramický prášok HOBIK - biely


Modelárska sádra –1 kg/biela -používa sa  predovšetkým na odlievanie do plastových alebo silikonových foriem, v domácnosti alebo na iné hobby účely.
naša cena 0,55 Eur

Modelárska sádra –1 kg/biela


Modelovacia hmota je vyrobená na báze vosku a je určená k modelovaniu rôznych predmetov z ktorých sa dajú neskôr vyrobiť odliatky..hmota sa dá použiť opätovne. je tiež vhodná pre výrobu odtlačkov.. Pracujte ako s plastelínou..
naša cena 4,26 Eur

Modelovacia hmota - šedá/biela 1 kg


Modelovacia pasta je vyrobená na báze vosku a je určená k modelovaniu rôznych predmetov z ktorých sa dajú neskôr vyrobiť odliatky..pasta sa dá použiť opätovne. je tiež vhodná pre výrobu odtlačkov.. Pastu zatlačíte na vybraný, popraškovaný predmet a vytvorený odtlačok vyplníte narobenou sádrou, čím vám vznikne odliatok.. Postup: Pastu uvaľaním zmekčite...splosknite do placky asi 1 cm hrubej
naša cena 6,10 Eur

MOdelovacia PASTA - gedeó

ZTBlMm